Urodziny, podczas, który oprócz ciekawych zabaw integracyjnych dzieci mają możliwość obejrzenia 45' przedstawienia.

Urodziny, podczas, który oprócz ciekawych zabaw integracyjnych dzieci mają możliwość obejrzenia 45' przedstawienia.

Przedstawienia przygotowywane przez Teatr Lalek „Czarodziej” dostarczają dzieciom rozrywki, zabawy, ale przede wszystkim mają walory edukacyjne. Aktorzy mobilizują dzieci do wyciągania wniosków z treści przedstawień i dostrzegania morału, jaki niesie ze sobą bajka.
Spektakle oparte są na bajkach doskonale znanych dzieciom. Wszystkie przedstawienia dostosowane są do wieku oraz możliwości przyswajania wiedzy przez maluchy.
1. SMOK WAWELSKI - legenda o strasznym smoku, który zamieszkał na wawelskim wzgórzu w Krakowie oraz o dzielnym Kubie szewczyku. W bajce występują: król, królewna, przekupki krakowskie, Kuba szewczyk i ogromny smok.
2. ZŁOTA KACZKA - kolejna legenda tym razem o Warszawie i groźnym Bazyliszku, który zabijał wzrokiem każdego, na kogo spojrzał, a także o pięknej, ale złej królowej zaklętej w kaczkę.
3. WARS I SAWA - historia mówiąca o powstaniu naszej stolicy - Warszawy. Dzieje odważnego Warsa i pięknej Sawy oraz wstrętnej czarownicy, która pragnie pokrzyżować im plany.
4. TOMCIO PALUSZEK - opowieść o malutkim chłopczyku i kapryśnej królewnie, którą przygody ze zbójem Madejem całkowicie odmieniają.
5. WILK GWIZDAŁA - druga część przygód malutkiego chłopca, który dzięki swojemu sprytowi, potrafi pokonać wielkiego i groźnego wilka.
6. ŚPIĄCA KRÓLEWNA - bajka o pięknej królewnie, uśpionej przez złą czarownicę, dzielnym rycerzu i śmiesznym smoku.
7. PINOKIO - przedstawienie opowiada o drewnianym chłopczyku, który pragnął zwiedzić świat i znalazł się w krainie zabawek.
8. WYRWIDĄB I WALIGORA - opowieść ta odzwierciedla dzieciom zmienność pór roku. Występują w niej dwaj siłacze wędrujący po świecie i szukający przygód, a także zły Król Chłodu i wielki niedźwiedź polarny.
9. ZACZAROWANA ZATOKA - bajka wg opowiadania Haliny Auderskiej. Dwóch chłopców mieszkających nad morzem, spotyka złą królewnę Falę i ogromnego kraba. Opowieść o przyjaźni, która pokonuje wszelkie trudności.
10. LEŚNA PRZYGODA - adaptacja bajki o Jasiu i Małgosi. Elementy ekologiczne, dzieci uczą się poznawać grzyby jadalne i trujące w bajce występuje czarownica.
11. O KASI, CO GĄSKI ZGUBIŁA - wg Marii Kownackiej. Historia małej gęsiareczki, której gąski porwał zły wilk. W bajce biorą udział gąski, owieczki, kózka i wilk.
12. JAK JAŚ UWOLNIŁ BAJKĘ - opowieść o bajce uwięzionej przez kruki. Postacie występujące to: sroczka, pies, chłopiec oraz sześć kruków.
reklama

SIŁOWNIA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl