Pod tym adresem internetowym (centrum-dermatologii-estetycznej.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Pod tym adresem internetowym (centrum-dermatologii-estetycznej.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Dlaczego to domena jest tak znacząca dla Twojego serwisu? Domena to adres Twojej stronyWWW, który odbiorcy muszą wpisać\wpisują w pasku adresu przeglądarki, by na nią wejść (przykładowo: www.jogalublin.pl). DLACZEGO LEPIEJ MIEĆ ADRES www.jogalublin.pl niż www.mioduchowski.org/MIASTO.html? Ponieważ:

  • domeny\adresy stron firmowych, składające się słów kluczy są bardzo proste do zapamiętania i przekazania innym osobom. Chyba przyznasz, że łatwiej komuś przekazać: wejdź na stronę jogalublin.pl, niż na www.mioduchowski.org/lublin.htm?
  • domenawywiera duży wpływ na to, jak wysoko Twój serwis WWW znajdzie się w rezultatach wyszukiwania. Sporo jest też zależne od słów kluczy, które mieści w sobie (lub nie!). Gdy osoba szukająca produktów z Twojej dziedziny wpisze do wyszukiwarki powiązane z nimi słowa klucze, to możemy Ci zagwarantować: pewniej wyłapie wśród wyników adres zawierającą właśnie te wyszukiwane nazwy, a więc słowa kluczowe,
  • nazwa domeny ze frazami kluczowymi szybciej się pozycjonuje, co w dobie czujnej konkurencji nie pozostaje bez znaczenia,
  • w ten sposób zbudowany adres Twojej strony to też renomę. Dlaczego? Dlatego że takie adresy zostały wykupione w pierwszej kolejnośći i teraz są prawie niedostępne czy ich ceny przyprawiają o zawrót głowy. Zatem gdy Twoja strona WWW ma taką domenę, to tym większy podziw budzi Twoja firma. I najczęściej podejrzewa, że właściciel takiej nazwy jest najlepszym specjalistą w danym regionie.
reklama

SIŁOWNIA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl