Dobry preparat na powiększenie biustu

Dobry preparat na powiększenie biustu

Na rynku jest ich zatrzęsienie, ale wybór dobrego preparatu na powiększenie biustu wcale nie jest łatwy. Kontrowersje wzbudzają zarówno skład jak i oryginalność dostępnych produktów, wbrew pozorom w sieci (i w aptekach!) bardzo łatwo trafić na podróbki różnych preparatów. Innymi słowy wybierając preparat na powiększenie biustu musimy choć odrobinę poznać rynkową ofertę. Jedynie w ten sposób zapewnimy sobie bezpieczeństwo zakupów.

Oryginały kontra podróbki

Nieuczciwi producenci i sprzedawcy, bardzo łatwo wprowadzają konsumentów w błąd. Wydaje się więc, ze najrozsądniejszym rozwiązaniem jest więc stosowanie produktów sprawdzonych i dopuszczonych do sprzedaży przez odpowiednie instytucje. Na rynku międzynarodowym najlepiej ufać opiniom FDA wybierając takie produkty, które mają już spory staż (co najmniej kilka lat) na rynku. Bez wątpienia do produktów tego typu zaliczyć można przodujący w naszym rankingu Breast Actives. Pozostałe testowane przez nas preparaty również posiadają odpowiednią dokumentację.

Skład preparatów

Dobry preparat na powiększenie biustu jest preparatem, który zadziała na większość przyjmujących go kobiet i to zadziała skutecznie i intensywnie na tyle, że efekty jego stosowania będą wyraźnie zauważalne. Cechami tymi charakteryzują się wszystkie ocenione przez nas preparaty, aczkolwiek suplementy z czołowych miejsc rankingu wykazują zdecydowanie wyższą skuteczność od pozostałych produktów. Wynika to z ich składu. Przyjrzyjmy się więc najbardziej pożądanym składnikom powiększającym, ujędrniającym, kondycjonującym i ochronnym zawartym w takich preparatach na przykładzie Breast Actives.

Ważne składniki

Tym, co powiększa biust są zioła. Do najważniejszych z nich należą prekursory żeńskich hormonów płciowych bądź też substancje hormonopodobne. Większość ziół zawartych w preparatach na powiększenie biustu wpływa nie tylko powiększająco na gruczoły piersiowe, ale też reguluje całokształt procesów przebiegających pod wpływem żeńskich hormonów. Niektóre zioła są zresztą znane i stosowane od setek a nawet tysięcy lat przez naturalną medycynę wielu kręgów cywilizacyjnych. Ich pozytywne działanie na kobiecy organizm potwierdzono już dawno, w praktyce, a kolejne odkrycia naukowe dowodzą, że pomysły naszych przodków mają głębokie naukowe uzasadnienie. Tak jest na przykład z koprem włoskim, który nie tylko wpływa na rozwój gruczołów piersiowych, ale też polecany jest na problemy z trawieniem czy inne zaburzenia w pracy organizmu. Kozieradka pospolita, kolejny z ważnych składników, jest prekursorem hormonu żeńskiego - progesteronu. Oprócz tego wykazuje silne działanie anaboliczne tzn. wpływa na syntezę i przyrost różnych tkanek. Kozieradkę przyjmują nawet sportowcy, ale stosując to ziółko należy zachować ostrożność, bo zawarte w nim substancje wchodzą w reakcje z niektórymi lekami toteż w razie stosowania jakichś farmaceutyków, suplementację kozieradką warto skonsultować z lekarzem. Dzięgiel chiński to egzotyczne ziółko bardzo bogate w fitoestrogeny (kolejną grupę ważnych żeńskich gruczołów płciowych). Dzięgiel stymuluje wzrost piersi, doskonale kondycjonuje cały organizm (poprawia krążenie, odżywienie, zawiera witaminy i minerały), ale jednocześnie działa lekko fotouczulająco. I to ziółko należy więc przyjmować z rozwagą. Do roślin o działaniu powiększającym zalicza się też mniszek lekarski, czy popularny (bo wykorzystywany w piwowarstwie) chmiel. Im więcej takich aktywnych składników zawiera wybrany przez nas preparat, im bardziej przemyślany jest jego skład tym lepszych efektów możemy się po nim spodziewać.

Powrót do rankingu«

Podsumowanie

reklama

SIŁOWNIA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl